otevírací doba

 

PO: 10 - 18

ÚT: 9 - 17

ST: 10 - 18

ČT: 9 - 17

PÁ: 9 - 17

 

najdete nás:

Lidická 1109/167,

rohový dům na světelné křižovatce

aut. zastávka Antala Staška - spoje 2,5,7

České Budějovice – Rožnov

tel. 776 292 045

Přihlášení

Jméno

Heslo


Registrace

Zaregistrovat se Zjistit zapomenuté heslo

Drivewear - ideální volba nejen pro řidiče

Drivewear  Drivewear - v autě Drivewear - venku jasné slunce

Samozabarvovací polarizační brýle s čočkami Drivewear mění plynule barvu a zatmavení podle intenzity světla. Zároveň blokují nepříjemné odlesky, zvyšují kontrast a zostřují vidění. Čočky DriveWear chrání zrak před oslněním díky vysoce účinnému polarizačnímu filmu a nabízejí uživateli kvalitní vidění díky novému uspořádání fotochromatických molekul, které jsou aktivovány viditelným světlem i UV zářením. Byly vyvinuty kombinací dvou nejpokrokovějších technologií, jaké dnes v oční optice existují. Čočky DriveWear jsou schopny reagovat na měnící se světelné podmínky, a to jak venku, tak za čelním sklem automobilu. Reagují na různou intenzitu denního světla a zajišťují tak uživateli kvalitní vidění za každého počasí. Polarizační filtr eliminuje horizontálně odražené světlo. V praxi to znamená že odstraňuje nepříjemné a oslňující odlesky od lesklých vodorovných ploch jako je mokrá vozovka, hladina vody, lesknoucí se palubní deska automobilu a podobně. Polarizační čočky jsou vhodné do slunečních brýlí pro celoroční nošení a především pro řidiče, rybáře, lyžaře a jiné sportovní aktivity. Nejdůležitější funkcí polarizačních čoček je zdokonalení ostrosti vidění, a to důsledkem schopnosti odfiltrovat oslepující horizontální odlesky, tohoto výsledku nelze dosáhnout žádnými jinými čočkami nebo úpravami.

 

 

 Nové samozabarvovací čočky pro řidiče již na trhu!

Nový typ samozabarvovacích čoček Transitions XTRActive, které reagují na intenzitu viditelného záření i uvnitř auta máme již v prodeji.

Co je nového?

  • Nový typ čoček se oproti standardním samozabarvovacím čočkám Transitions zabarvují i za sklem automobilu apod. Nejsou totiž závislé jen na intenzitě UV záření.

 

 

Prodáváme i brýle

francouzských

italských

španělských

portugalských

německých

japonských výrobců

 

 


logo